Akupunktura & akupresura Čínská medicína

Objevte výhody akupunktury nebo terapii ledem

Written by Makawiel

Je normální, že si lidé přejí zůstat co nejdéle mladí. Stále hledáme moderní léky, abychom zůstali mladiství, ale neměli bychom zapomenout na staré metody, které fungují stejně dobře. Akupunktura a terapie ledem se používají po staletí a mohou pomoci při různých stavech.

Obsah

Jak umístit led na bod Feng Fu

Lehněte si na břicho a pohodlně. Umístěte kostku ledu na zátylek a nechte ji 15-20 minut, ale ne déle. Uvolněte se během procedury. Profesionální akupunkturisté doporučují dělat to dvakrát denně.

Kostku ledu můžete také obalit šátkem. Nebojte se, pokud pocítíte prvních pár sekund silnou zimu. Jen se uvolněte a začnete cítit horko.

Nezapomeňte se poradit se svým lékařem, než vyzkoušíte terapii ledem nebo akupunkturu.

Co se stane, když si na krk umístíte kostku ledu

Čínská tradiční medicína říká, že kombinace bodu Feng Fu a terapie ledem může omladit celé tělo. Stimulace tohoto bodu kostkou ledu vám může pomoci získat více energie a následně být zdravější.

Snižuje bolest

Bod feng-fu je spojen s léčivými bolestmi hlavy, nízkou energií a závratěmi. Umístěním tlaku, tepla nebo ledu na správné tlakové body můžete stimulovat energii. Tato energie je namířena proti bolesti. Nejlepším řešením proti bolestem hlavy je však led.

Může snížit příznaky PMS

Akupunkturisté už dávno tvrdí, že existuje souvislost mezi základnou lebky a příznaky PMS. A když používáte tlak nebo led ke stimulaci bodu Feng Fu, pomáhá to zmírnit syndrom, včetně křečí a náladovosti. Tento bod má také přímý vztah k menstruačnímu cyklu těla a jeho stimulace může normalizovat proces v případě problému.

Může zlepšit kvalitu spánku

Podle čínských lékařských knih bod Feng Fu pomáhá zlepšit kvalitu spánku. Toto důležité kontrolní centrum je odpovědné za činnosti prováděné v hlubokém spánku. Může vám pomoci rychleji usnout a neprobudit se uprostřed noci. Výsledkem je, že vaše tělo odpočívá více a mění své spánkové návyky k lepšímu.

Může snížit stres

Tento bod zvládá psycho-emoční poruchy, deprese a stres. Uživatelé říkají, že po stimulaci tohoto bodu se úroveň stresu a úzkosti sníží. Samozřejmě, pokud stimulujete bod Feng Fu, nebude to léčit psychologické nemoci, ale omlazením těla to může zlepšit váš život a následně budete chtít žít lépe.

About the author

Makawiel