Čínská medicína Detoxikace

Proč mohou vaše emoce zničit vaše zdraví

Written by Makawiel

Naše tělo mluví a někdy může být naše fyzická kondice spojena s našimi emocemi. Když nejsme schopni uvolnit negativní pocity, může se to projevit fyzickými problémy. A čím více člověk vyjadřuje své emoce, tím méně ho trápí nemoci a neduhy.

Obsah

Strach může způsobit alergie a dermatitidu

Někteří vědci tvrdí, že některé běžné alergické stavy mohou souviset s duševním zdravím. Ekzém, vysoká horečka a astma mohou být způsobeny duševními chorobami. Možná trpíte alergiemi po celá léta, ale alergen je stále neznámý. Tento stav mohou vyvolat obavy uvnitř duše.

Posedlost může vyvolat problémy s váhou

Problémy s váhou mohou být způsobeny a vyvolány posedlostí nebo zaujetím menší nebo imaginární chyby. Možná vás trápí vrásky, nadváha nebo něco podobného.

Péče tělo je velmi důležitá a samozřejmě se o něj musíme starat, ale fanatismus může vést k nežádoucím nebo nebezpečným výsledkům.

Strach a posedlost mohou způsobit příznaky mnoha různých nemocí současně

Můžete se začít obávat vážného onemocnění, i když k tomu není žádný důvod. A poté, co o tom příliš přemýšlíte, opravdu začnete cítit příznaky ve svém těle. To může způsobit posedlost.

Někdy můžeme problémy přeceňovat. Upevnění negativních pocitů situaci jen zhoršuje a dělá nemoc reálnější.

Emoční konflikty a stres mohou vyvolat poruchy trávení

Náš žaludek je řízen složitým systémem. Životní stres může modulovat impulsy a způsobit v něm nežádoucí reakce.

Zánět žaludku a gastritida může být způsoben konfliktem ve sféře vašich pocitů: neschopností převzít odpovědnost, dospět a najít cestu z obtížných konfliktů. Když odmítáme vidět vnitřní konflikt, sestupuje do fyzického, aby mozek věnoval pozornost.

Sebekritika a obavy mohou způsobit bolesti hlavy a migrény

Sebekritika, nízká sebeúcta a vnitřní obavy jsou všechny důvody, které mohou způsobit, že budete neustále znepokojeni a stresováni.

Ve vaší hlavě je příliš mnoho informací! Někdy od sebe příliš mnoho očekáváme, což může způsobit další fyzické problémy.

Deprese a úzkost mohou vyvolat srdeční onemocnění

Opakovaná deprese a úzkost jsou spojeny s významně zvýšeným rizikem ischemické choroby srdeční. Depresivní poruchy mohou také vyvolat kritické srdeční příhody.

Každý den se můžete stále více cítit nervózní a cítit, jak vám srdce začíná bít tak rychle. To může vyvolat srdeční problémy.

About the author

Makawiel