Detoxikace

Zbavte své tělo toxinů, podpořte metabolismus a zbavte se tuků na problematických partiích díky jednomu nápoji.

Written by Makawiel

Tuk v oblasti břicha je docela nebezpečná záležitost – věděli jste, že zapříčiňuje kardiovaskulární onemocnění, vysoký tlak nebo dokonce cukrovku – a to dokonce cukrovku typu 2? Pokud vás tento tuk trápí stejně jako většinu našich spoluobčanů, tak jste určitě již slyšeli tu jednoduchou radu – zdravě se stravujte a více cvičte.

No, ono to zní velice jednoduše, ale provedení je kolikrát nad vaše síly. Buď nemáte na jídlo či cvičení prostě čas nebo vám jen schází dobrá vůle. Pokud se v tomto poznáváte, zkuste alespoň trochu tělu pomoci – a to díky nápoji, který si snadno připravíte doma a který vám efektivně pomůže tenhle tuk spalovat.

Co je k jeho přípravě potřeba?

1 citron bez kúry

2 lžičky strouhaného zázvoru

2 decilitry vody

petrželovou nať

1 lžička jablečného octa

1 lžička skořice v prášku anebo 1 palička skořice

Jaký je postup přípravy?

Příprava celého nápoje je naprosto jednoduchá, takže ji zvládnou například i kuchyňsky nezdatní muži. Prostě stačí vytáhnout mixér, všechny ingredience smíchat, až vytvoříte krémové smoothie. Tento nápoj je třeba konzumovat každý den před spaním – nejenom že má skvělou chuť, ale přes noc se dá do spalování toho nepěkného, a hlavně nebezpečného tuku ve vašich problematických partiích.

Ale tenhle spalující účinek není pouze jediné pozitivum nápoje. Navíc totiž zásobuje vaše tělo antioxidanty, které jsou důležité pro správné fungování metabolismu, zvládne pročistit krev a tím předcházet kardiovaskulárním onemocněním. Působí dokonce preventivně proti tak zlé nemoci, jako je rakovina nebo také infekci ledvin a močového měchýře. Jako neposlední přínos je eliminace nepříjemného zápachu z úst, který nikoho neuchvátí, spíše naopak.

Nebojte se tedy vyzkoušet tuto „očistnou kúru“ – nic tím neztratíte, ba naopak – můžete jenom získat!

About the author

Makawiel