Nezařazené Psychoterapie & meditace

Práce s kyvadlem pro každého

Written by Makawiel

Doby, kdy byla duchovní práce považována za něco zvláštního či dokonce nepotřebného, jsou dávno pryč. Dnes se snažíme o co největší soulad těla a duše, o harmonii. A to pomocí jógy, správné stravy i duchovní očisty našeho těla. Co je práce s kyvadlem a co vám její znalost přinese do života?

Obsah

Začínáme pracovat s kyvadlem

Kyvadlo se dá pořídit na každém rohu. Koupíte ho téměř v každé prodejně s bylinkami, léčivými kameny nebo dárkovými předměty. Stačí, když je vyrobeno z kovu, ale jsou i některé, co mají na koncích opracovaný drahý kámen. Pořiďte si kyvadlo, vyhledejte chvíli ve svém dni, kdy jste sami se sebou, a zkuste první krůčky.

Základy práce

Uchopte kyvadlo za konec, a zkuste vnímat sílu svých myšlenek. Zaměřte se na nějakou otázku a poproste kyvadlo, aby vám dalo odpověď. Samozřejmě se vám nepodaří vydolovat čísla příštího tahu Sportky, ale například si můžete zkusit zadat jednoduché možnosti, například „Je dnes úterý?“. Domluvte se s kyvadlem, jak má odpověď zaznačit. Pokud bude odpověď „ano“, požádejte jej, aby se točilo dokola ve směru hodinových ručiček. Pokud „ne“, ať zůstane v klidu.

Už jste napojení?

Mnozí lidé tvrdí, že se jim při práci s kyvadlem daří napojit na další bytosti. Může se jednat o napojení na energetické pole člověka, který k vám přišel s otázkou. Nebo na anděly, víly či božskou energii. Záleží na každém, co se mu podaří, a v co věří. Jedno je jisté – práce s kyvadlem je možná pro každého z nás.

Jak si pomoci?

Občas se setkáme se situací, kdy by se pomoc hodila. Asi nebudete využívat kyvadlo při každodenní otázce taypu „Sluší mi tyto kalhoty?“, ale může se hodit v jiných rozhodnutích. Nezapomeňte, že je důležité si postupem času začít zjišťovat další informace. A co jste napojeni? Ovlivňujete výsledky svojí vůlí?

Práce s kyvadlem se dá využít například při určování správné dávky a dobu louhování pro bylinné čaje.

About the author

Makawiel