Magazín

I váš pes by měl dostávat pravidelnou dávku vitamínů a dalších prospěšných látek!

Zdraví psů rozhodně není pevné jako skála. Psí organismus je ještě citlivější než ten lidský, a proto je třeba, aby psi dostávali pravidelnou dávku vitamínů, minerálů a dalších prospěšných látek. Psi jako šelmy neholdují ovoci ani zelenině a „cpát“ je do nich v syrové formě by byla jen ztráta času. Naštěstí se nabízí i způsob, jak psovi zajistit přísun všech potřebných látek tak, že nic nepozná a ještě si velmi pochutná!

Co vše vás pes potřebuje?

Psi potřebují pravidelně dostávat široké spektrum vitamínů, minerálů, bílkovin a vlákniny, protože jinak by mohlo docházet k méně či více závažným onemocněním. Například pokud by štěně nemělo dostatek vitamínu D, mohlo by dojít k nesprávnému vývojů kostí a kloubních chrupavek. Dospělý pes potřebuje vitamíny dostávat, aby byl ve skvělé kondici a starší pes proto, aby lépe zvládal stárnutí.

Při nedostatku vitamínů může mít pes problémy s kvalitou srsti, zraku, mohou se dostavit problémy s vylučováním, lámavostí drápků apod., a to jistě nechcete.

Doplňky pro psy jako výborné řešení

Aby i váš pes dostal vše, co potřebuje, kupte mu doplňky pro psy. Vybírejte je vždy s ohledem na aktuální stav vašeho psa: V potaz je třeba vzít věk, kondici a váhu.

Výbornou volbou jsou doplňky pro psy od cdVet naturprodukte. Mají přírodní složení, které je pro psí organismus přirozené. Nabízí pomoc při řešení s trávením, řídnutím kostí a pomohou i psa zklidnit ve stresových situacích. Doplňky pro psy od cdVet naturprodukte jsou tekuté, takže je stačí nakapat psovi do jídla nebo pití, nic nepozná.

Pokud chcete vašeho pejska odměnit, kupte mu vitamínové kostičky a dávejte mu je za odměnu. Bude rád a nic nepozná!

Na trhu jsou také probiotika pro psy, díky kterým podpoříte správné fungování trávicího systému.

Myslete i vy na zdraví vašeho čtyřnohého kamaráda. Tyto a další vitamínové doplňky pro psy koupíte v obchodě www.mujmazlik.cz.

About the author

Makawiel