Magazín

Sestrojte si nerezové zábradlí svépomocí

Ceny řemeslníků už kvůli jejich nedostatku mnohdy šplhají do závratných výšin. Za práci v současné době mnohdy zaplatíte více než za materiál. Dobrou zprávou je, že na ní můžete ušetřit. Například takové zábradlí ke schodišti snadno postavíte svépomocí.

Nerezové zábradlí nebývá zrovna levnou záležitostí. Pokud tedy ušetříte za montáž, snížíte svou vstupní investici na minium. Jak na to?

Obsah

Komponenty zábradlí

Každé zábradlí se skládá ze tří komponent: nerezového sloupu, nerezového (popřípadě dřevěného) madla a výplně. Ta může být skleněná, lanková nebo prutová. Tyto komponenty pak stačí k sobě poskládat stejně jako stavebnici. A kde je sehnat?

Specialista na kovové komponenty

Specialistou na kovové komponenty, z nichž snadno postavíte třeba i zábradlí, najdete na stránkách kovoinox.cz. V nabídce jsou komponenty pro nerezové systémy s lankovou, prutovou i skleněnou výplní a to jak do interiéru, tak i exteriéru. Stejně jako madla (madla dřevěná i nerezová).

Nerezové sloupky

Jaké by se vám zamlouvaly? Kulaté, nebo čtvercové? Na kovoinox.cz mají obojí. Stejně jako sloupky venkovní ideální pro montáž francouzského balkonu. Všechny bez výjimky jsou přímo určeny pro okamžitou montáž, nevyžadují tudíž žádnou úpravu.

Sloupky na míru

Nevybrali jste si žádný z nabízených rozměrů? Nevadí. Na kovoinox.cz vám je ochotně vyrobí na míru. Jednoduše specifikujte své požadavky a pošlete je na adresu e-shopu. Brzy se s vámi spojí některý z jeho zaměstnanců a nabídne vám konkrétní řešení.

Brána a plot

Zvládli jste to? Gratulujeme. Nebylo to nic těžkého, že? A co, až zjistíte, že si tímto způsobem můžete postavit celý plot včetně brány. Na kovoinox.cz je totiž k sehnání kompletní značkové příslušenství pro křídlové brány i vrata. Seženete tu kolejnicové brány nesené i samonosné posuvné brány renomovaných Italských výrobců Nice a Key včetně pohonu. V nabídce je pohon dvoukřídlých bran jak pro domácnosti, tak i pro průmysl.

.

About the author

Jan Neckář

Leave a Comment