Magazín

Vyberte si pohodlně zájezd do Chorvatska

Written by Makawiel

Chtěli byste vyrazit na dovolenou k moři a láká vás Chorvatsko? Pokud ano, můžete začít vyhledávat tu správnou destinaci. Najít výhodný pobyt můžete kdekoli na internetu, anebo fyzicky u cestovní kanceláře. Nikde ale nebudete mít zaručenou co nejnižší cenu a další vynikající podmínky. Chcete-li mít jasno ve výběru toho nejvýhodnějšího zájezdu, využijte srovnávače zájezdů NewTravel.cz. Jeho přednosti si představíme podrobněji v následujících řádcích.

Zadejte základní údaje a srovnávač vše zařídí

Vyhledávání je v tomto srovnávači zájezdů naprosto jednoduché. Stačí pouze zadat vámi vybranou zemi, tedy Chorvatsko. Následně i zvolíte druh stravy. Může se jednat o pobyty bez stravování, s polopenzí, plnou penzí, popřípadě jen se snídaní či all inclusive, ultra all inclusive a jiné. Dále je nutné zvolit typ dopravy, kterou preferujete. Po zadání zmiňovaných údajů již jen kliknete na pole vyhledávání a můžete vybírat z mnohých lokalit v Chorvatsku, které v nabídce budou k dispozici.

Výběr z nabídek všech cestovních kanceláří

Vyrazíte-li do jedné cestovní kanceláře, její nabídka bude určitě omezená. U NewTravel.cz si můžete vybírat dovolenou v Chorvatsku z portfolia spousty cestovních kanceláří nabízejících zájezdy do jakýchkoli částí této jihoevropské země. Pokud tedy budete chtít vyrazit na Istrii anebo na Hvar či Zadarskou riviéru, prostě a jednoduše se zaměříte na konkrétní zájezdy do Chorvatska, které se jich týkají.

Pohlídejte si cenu a pak objednávejte

Díky systému na zmiňovaném webu si můžete jednoduše a pohodlně pohlídat i nejnižší cenu vámi vybraného zájezdu. Jakmile klesne, obdržíte upozornění prostřednictvím emailu. Objednávat si přímo vaši dovolenou budete u konkrétní cestovní kanceláře, která ji nabízí. Jistotu značné úspory již ale máte předem jasnou!

About the author

Makawiel