Magazín

Představujeme doplňky stravy s přírodním složením! Vynikající účinnost!

Doplňky stravy s přírodním složením se v současné době těší velké popularitě. Není divu. Přípravky totiž obsahují přírodní látky, které jsou pro lidský organismus přirozené. Tělo je tak může využít ve svůj prospěch maximálně efektivně. V tomto článku vám představíme vybrané přírodní doplňky, které by neměly ujít vaší pozornosti.

V přírodě sílu najdete vždy

Doplňky s přírodním složením jsou jasně lepší volbou. Neobsahují chemické látky (jako je tomu u některých nekvalitních doplňků), takže jejich konzumace není nebezpečná, ale právě naopak – pro lidský organismus je maximálně prospěšná. Tělo totiž dokáže přírodní látky zpracovávat rychleji a lépe.

Pro zdravé klouby je příroda nedocenitelná

Mezi nejúčinnější patří doplňky stravy pro kloubní aparát. Jako malý/velký zázrak je možné označit přípravek Arthoro basis. Jeho obsah tvoří originální kombinace pro klouby prospěšných látek. Tajemstvím jeho účinnosti je koncentrát z mušlí pernacanalicus, který obsahuje přírodní glykosaminglykany. Tyto látky se vážou na bílkoviny a jsou základní složkou pojivových tkání. Arthoro basis obsahuje také 4 důležité vitamíny. Je to vitamin E, vitamín B6 pro podporu imunitního systému, vitamín B12 a vitamín C. Díky tomu Arthoro basis pomáhá chránit buňky, které jsou součástí kloubů. Arthoro basis tak klouby chrání i při velké zátěži a může prodloužit jejich optimální zdravý stav.

Pro krásné vlasy, nehty i pleť

Mezi špičkové přírodní produkty pro zdraví patří svým složením unikátní Silicea Balsam. Obsahuje totiž koloidní formu oxidu křemičitého v disperzní formě. Silicea Balsam je k dostání v kapslích a je určen pro řešení problémů s pletí a vlasy. Stará se o to, aby pleť, nehty a vlasy vypadaly a byly zdravé. Působí také jako ochrana před jejich opotřebením a stárnutím.

Varování!

Pokud vybíráte doplňky stravy, věnujte se jejich složení. SZPI dokonce nedávno odhalila doplňky, které mohou být svým složením zdraví nebezpečné – více zde.

About the author

Makawiel