Magazín

Jedním z důsledků pandemie je inflace. Vaše peníze před ní spolehlivě ochrání zlato

Written by Jan Neckář

Patříte mezi lidi, kteří nic nenechávají náhodě? Staráte se o své zdraví, budujete kariéru, dokážete si vyčlenit čas na odpočinek, sportovní aktivity i příjemné chvíle s přáteli? Vaše rodina je pro vás na prvním místě? Celý život se poctivě snažíte zajistit sobě i svým blízkým materiální i finanční jistoty, promyšleně plánujete a pečlivě hospodaříte se svým majetkem? Pak byste neměli podcenit současnou situaci. Nejvyšší čas nakoupit zlato a zabezpečit tak své úspory je právě teď.

Inflace vás může připravit o peníze. Nezasáhne vás však, když včas nakoupíte zlato

Pandemie koronaviru zasáhla celý svět a zanechala za sebou značné škody. Zmařené životy jsou přitom jen špičkou ledovce. Postiženi jsou i ti, jimž i jejich blízkým se nemoc vyhnula obloukem, případně ji bez vážnějších komplikací překonali. Tvrdá opatření, která omezila většinu sfér života, se na stavu společnosti výrazně podepsala. Zejména děti, studenti a senioři se těžce vyrovnávali s nutností omezení sociálních kontaktů na minimum, u mnohých se rozvinuly psychické problémy. Nemalé procento ekonomicky aktivního obyvatelstva zase přišlo o práci nebo muselo změnit obor, mnozí podnikatelé zaznamenali tak velké ztráty, že se rozhodli raději ukončit činnost. Důsledkem zmrazení mnoha sfér ekonomiky je inflace.

Zlato je osvědčeným uchovatelem hodnot. Investujete-li do něj, inflace se bát nemusíte

Investiční zlato vysoké ryzosti v podobě zlatých slitků nebo mincí je po dlouhá staletí jistotou. Jeho hodnota v průběhu času stoupá a investovat do něj lze i relativně malé částky. Na rozdíl od nemovitostí je tak ideální volbou i pro ty, kteří nemají k dispozici miliony. Zlato lze nakoupit nejen za velký obnos; dostupné je dokonce i těm, kteří do něj chtějí investovat jen několik tisíc korun. Chcete-li pořídit zlato, rozhodně se nevyplatí otálet.

Kde si můžete opatřit zlato vysoké ryzosti?

Zlato můžete nakoupit přímo v prodejně i z pohodlí domova přes internet. Skvělou volbou je investiční zlato od specializovaného prodejce na www.zlate-mince.cz. A pokud preferujete osobní jednání, je tu pro vás provozovna v Obecním domě v centru Prahy.

About the author

Jan Neckář