Magazín

Jak na efektivní trénink a výživu – poradíme

Rozhodli jste se, že konečně něco uděláte se svým tělem? V tomto případě byste měli mít nejenom správný cvičební plán, který budete v posilovně přesně dodržovat, ale měli byste také vědět, co vám v cestě za dokonalými svaly pomůže. I ty jsou součástí našeho těla a tak potřebují energii, regeneraci ale i mnoho různých látek. A jednou z nich jsou také aminokyseliny. Pokud je chcete vašemu svalstvu dodávat, objednejte si glutamín, jelikož takto to půjde velmi efektivní formou. Tato aminokyselina je poté pro vaše svalstvo ideální v tom ohledu, že mu dodává energii a také mu pomůže regenerovat. A to je také velmi důležitá součást cvičení.

Rozhodně nezapomínejte ani na proteiny

Kromě aminokyselin ale vaše tělo potřebuje i další látky. Jednou z těch, které se starají hlavně o tvorbu a růst svalové hmoty, jsou proteiny. Mají i svůj druhý, mnohem rozšířenější název, a to jsou bílkoviny. Ty samozřejmě můžeme čerpat ze stravy, ale opět platí, že je vhodné zapojit spíše doplňky stravy, které můžeme přesně dávkovat. A jedním z důležitých proteinů je i kazein. O něm získáte víc na webu, kde máte možnost si ho i zakoupit. Obecně se o tomto produktu dá říci, že se jedná o dlouho trávený protein. Je tedy ideální hlavně pro konzumaci večer, jelikož ho tělo může trávit celou noc. I proto je nazýván jako takzvaný noční protein.

Nezapomeňte se také zbavit tukových zásob

Mít svaly je určitě dobrá věc, ale rozhodně je třeba zapracovat i na tom, aby zmizely všechny vaše tukové polštáře. Hlavně z určitých partií vašeho těla. V tomto směru vám pomůže nejenom trénink, ale také spalovače tuků. Pokud o ně máte zájem, klikni zde. Poté už si stačí vybrat pouze ten správný. I ty vám totiž v cestě za dokonalou postavou pomohou, a to hlavněu v rychlejším úbytku tuků. A možností, jaký si konkrétně pořídit je dnes samozřejmě více než dost.

About the author

Makawiel