Nezařazené

Cítíte se mizerně? Tak s tím rychle něco udělejte!

Written by Makawiel

Špatná nálada občas potrápí každého z nás. Když se nám však nedaří již několik měsíců pociťovat skutečnou radost, noříme se do hlubin deprese. Jak zabojovat, abychom opět viděli slunečnou, a ne odvrácenou stranu života?

Obsah

Nestyďte se!

Přijměte sebe takoví, jací jste. Nemáte dobrou náladu? Nevadí! Něco vás trápí a nedaří se vám prožívat život tak, jako je vám vnucováno v reklamách? Hlavním klíčem, jak se ze všeho dostat, je nebičovat sebe sama dalšími problémy. Nestyďte se nahlas vyslovit, že něco není v pořádku.

Úspěšní to mají jednodušší – nebo ne?

Není to tak dávno, kdy svět obletěla smutná zpráva. Frontman úspěšné americké rockové skupiny Linkin Park, Chester Bennington, si vzal život. Otec početné rodiny, finančně zabezpečený, bez zdravotních potíží. Léta bojoval s depresí a nepodařilo se jej zachránit. Proto se nebojte, pokud máte někdy černé myšlenky – ani slavní lidé na tom nejsou o nic lépe. Důležité je včas vyhledat vhodnou pomoc.

Pomoc z přírody

Než se uchýlíte k návštěvě psychologa, zkuste Bachovy květové esence. Jedná se o zcela přírodní produkty bez vedlejších účinků. Buď si můžete pomoci sami s Krizovými kapkami, nebo vyhledejte odborníka na tyto produkty, který vám namíchá směs přímo na míru. Jedná se o výluhy z květů léčivých stromů, které pomáhají vyladit náš psychický stav. Nebojte se říct si o pomoc!

Je čas na změnu

Špatný pocit ze sebe sama můžete zahnat i jinými způsoby. V každém městě fungují charitativní organizace různého zaměření, kde se můžete zapojit a pomoci lidem, kteří v životě neměli štěstí. Například organizace Dobrotety pomáhá předčasně narozeným miminkům. V domovech důchodců můžete chodit navštěvovat seniory, kteří si již nemají s kým povídat. Do útulků venčit pejsky. Naberte novou životní sílu pomocí užitečných činností!

Držíme vám pěsti, ať se vám opět podaří nabrat vítr do plachet.

About the author

Makawiel