Magazín

Víte, proč můžete mít problém s otěhotněním?

Mnoho žen na celém světě má v současné době problém s otěhotněním. Týká se vás to také? A víte, jaké nejčastější příčiny jsou s tím spojeny?

Obsah

Ženy se často chovají jako muži

Snad největším problémem v cestě za otěhotněním je skutečnost, že ženy se v současné době čím dál častěji chovají jako muži. Začínají s tím hned po probuzení, kdy si stanoví svůj seznam úkolů na daný den. Pokud do večera žena své úkoly nezvládne, dokáže se za to bičovat. A hned sestavovat další plán včetně trestů za to, když své úkoly nesplní.

TIP: Máte potíže otěhotnět? Dejte svůj organizmus do pořádku pomocí léčení alternativní medicínou.

Taková žena nedokáže přijmout své tělo a má problémy se sebeláskou. Žene se pouze za svým cílem a očekáváním druhých. Nebere ohledy na to, že je unavená. Jak vidíte, v takovém životě by se jen těžko našel prostor pro pořádný život a dítě. Na všechny tyto podněty totiž reagují hormony, které početí nedovolí. A pokud k němu dojde, ledviny takové ženy nedokáží plod dostatečně vyživit.

Dítě nefunkční vztah nezachrání

Některé ženy se domnívají, že dítě dokáže zlepšit jejich nefunkční vztah s partnerem. To je ovšem zoufalý omyl. V nefunkčním vztahu chybí pozornost jednoho ke druhému. A to se určitě nezlepší s příchodem nového člena rodiny, který bude vyžadovat většinu pozornosti.

Organizmus, kterému chybí živiny

Některé ženy zanedbávají svůj jídelníček a nevěnují dostatečné množství pozornosti tomu, co jedí. V takovém případě organizmu chybí potřebné živiny, případně je tělo zaneseno škodlivinami. Aby však tělo mohlo vyživit plod, potřebuje k tomu mít dostatečně vyživené své vlastní buňky.

Adekvátní buněčnou výživou jsou například obiloviny, luštěniny, ovoce a zelenina a také semínka nebo ořechy.

Žít jako skutečná žena se vyplatí

Pokud se ve výše zmíněných důvodech bránících otěhotnění poznáváte, možná je na čase to změnit. A to tak, že se budete chovat jako správná žena. Nestanovujte si dopředu průběh dne a jednotlivých situací. Ve většině případů se setkáte s množstvím vlivů, které budou mít na tento průběh velký dopad. Vnímejte, co se děje okolo vás a reagujte na to.

Nesrovnávejte se s ostatními ženami. Naučte se sebelásce, vnímejte své potřeby a pracujte na respektu k sobě i ostatním. Dívejte se neustále před sebe, jen zřídkakdy se ohlížejte do minulosti.

Při problému s otěhotněním vám může pomoct centrum čínské medicíny. Odhalte, jaké techniky se používají.

About the author

Jan Neckář