Magazín

Tribulus a ženy? Správná kombinace!

Written by Jan Neckář

Proč by i ženy měly užívat tribulus terestris? Důvodů je hned několik a v následujícím článku vás s nimi seznámíme.

Tribullus terrestris neboli Kotvičník zemní si vyznačil označení zázračná bylina. A to není zas tak moc daleko od pravdy. Seznam jejích pozitivních účinků na lidský organismus, kterých využívali již věhlasní léčitelé ve starověké Číně, Indii a Mezopotámii, je hodně dlouhý. Tím nejvýznamnějším je ovlivňování hladin hormonů, a to jak mužského testosteronu, tak i ženského estrogenu. A to až o třicet procent! Vhodný tak je jako pro muže, tak i ženy.

Pro muže i ženy

Zatímco muži tribulus, který původně pochází z mořského pobřeží Japonska a Číny, nejčastěji vnímají jako náhražku anabolických preparátů, která je schopna bez nežádoucích vedlejších účinků podpořit růst svalové hmoty (bylina mění poměr svalů a tuků ve prospěch svalůtuků) a zlepšit sportovní i sexuální výkony, u žen zase podporuje plodnost, libido a celkově omlazuje tělo. Pokud se proto milé dámy snažíte založit rodinu, pokoušíte se zbavit nějaké té vrásky na čele, nebo svému sexuálnímu životu chcete vrátit jiskru, kterou možná postrádá, rozhodně kotvičník stojí za vyzkoušení. Tato bylinka toho ale dokáže mnohem víc.

Pro sportovce a silnou imunitu

Tribulus terrestisje také častou volbou profesionálních sportovců, kterým legální cestou může dopomoci k lepším sportovním výkonům a zároveň napomůže svalové regeneraci po nich. Zvyšuje výdrž, sílu a podporuje sprinterskou rychlost. Vše legálně a bez nežádoucích vedlejších účinků, které před několika desítky let vyřadily z trhu syntetická anabolika. Toužíte po silné imunitě a pevném zdraví? I k tomu vám kotvičník neboli tribulus terrestris dopomůže. Významně totiž posiluje imunitní systém. Své místo ale má i v péči o mužské zdraví. Pomáhá totiž při problémech s prostatou.

Kde nakoupit?

Tribulus dnes seženete ve spoustě e-shopů. Nesahejte ale po prvním balení, které vám přijde pod ruku, nebo na které na vás vyskočí na mobilu či monitoru počítače. Při výběru vhodného preparátu se primárně zaměřte na obsahu samotné účinné látky. Kvalitní produkty obsahují minimálně šedesátiprocentní extrakt z kotvičníku. Rovněž se ale zaměřte i na další látky, které daný přípravek obsahuje. Před těmi na chemické bázi upřednostněte ty přírodní, a to ideálně takové, které účinky samotného kotvičníku ještě více zesilují, což je případ třeba černého pepře. Ten obsahují kapsle s vysoce koncentrovaným kotvičníkem, které nabízí e-shop obchod.ronnie.cz. Ty dále obsahují i pokročilé chelátové formy zinku a hořčíku, dále vitamín B6 (celou trojici známou jako ZMA či ZMB6). Všechny tyto látky lze rozhodně doporučit.

A pozor! Na e-shopu obchod.ronnie.cz momentálně probíhá exkluzivní zaváděcí promoakce, v jejímž rámci máte jedinečnou šanci pořídit dvě velká balení po 180 kapslích za pouhých 899 Kč.

About the author

Jan Neckář

Leave a Comment