Magazín

Proteinový shake s Reishi: Zhubněte snadno a rychle

Nadváha rozhodně není nic dobrého. Pokud jí trpíte i vy, může být příčinou nejrůznějších onemocnění.  Vysoký tlak, cukrovka nebo porucha srdce poté nevěstí nic dobrého. Lepší je těmto nemocem předcházet a zhubnout. Jak na to?

Proč právě proteinový shake

Zcela unikátní proteinový shake v sobě obsahuje speciální čínskou houbu Reishi. A právě ta za celým tímto zázrakem stojí. Díky Reishi má léčebné účinky a vašemu organismu dodá množství energie. A navíc se hodí i pro celiaky, jelikož lepek vůbec neobsahuje.

Vybírat si můžete mezi čokoládovou a vanilkovou příchutí. Shake je jednoduchý pro přípravu, a kromě zmíněné čínské houby obsahuje koncentrovanou syrovátkovou bílkovinu, vitamíny, minerály, probiotickou vlákninu a další důležité látky pro naše tělo.

Jak na přípravu

Popisovaný proteinový shake budete mít hotový během chviličky. Stačí si jen ve 250 ml vody nebo mléka rozmíchat 1 odměrku prášku. Pokud máte na mléko alergii, můžete použít například rýžové nebo mandlové mléko.

A víte o tom, že tento nápoj dokáže nahradit dvě hlavní jídla denně? V kombinaci s jeho konzumací lze také doporučit zařadit do svého života i nějaký pohyb. Tím podpoříte správnou funkci svého organismu. Postačí přitom například 20 minut chůze denně.

Je tak třeba počítat s tím, že nezhubnete v případě, že nezměníte svoji životosprávu. Pokud si k proteinovému nápoji dáte 10 čokoládových tyčinek, výsledek bude nulový.

Proteinový shake s Reishi můžete pořídit na e-shopu www.kavareishi.cz, kde najdete i spoustu zajímavých informací o zmiňované čínské houbě.

About the author

Makawiel

Leave a Comment