Magazín

Pronájem dodávky je výhodný

Odvézt velkou skříň není vůbec snadné a pouze s osobním vozidlem už vůbec ne. Kdo vlastní tažnou vlečku, má napůl vyhráno, ale co když je potřeba těch skříní odvézt najednou více?

V takových případech už nepomůže ani vozík. Nejlepším řešením je prostě někde sehnat vhodnou dodávku.

Ideální půjčovna

Ne každý má kamaráda, u kterého si může dodávku vypůjčit. Většinou nepomohou ani příbuzní, jelikož se jedná hlavně o užitkové auto, které se používá k podnikání. Proto je mnohem lepší se obrátit na specializovanou autopůjčovnu.

Mezi ty nejzajímavější u nás, alespoň z pohledu zákazníka, rozhodně patří Van2Go. Tato půjčovna může svým klientů nabídnout nejen skvělé služby, ale rovněž i velice dobré ceny. V půjčovně je možné si vůz pronajmout pouze jednorázově na jeden den či na mnoho měsíců dopředu.

Skvělé navíc je, že výše zmíněná firma disponuje dvěma pobočkami, které jsou strategicky umístěné do našeho hlavního města a Moravskoslezského kraje. Kdo tedy bude chtít, může využít jak pronájem dodávek v Ostravě, tak i v Praze.

Skvělá otevírací doba

Mnoho zájemců o zapůjčení dodávek je limitováno otevírací dobou. Tedy většinou. U Van2Go nic takového neznají, jelikož mají otevřeno nonstop. Každý zájemce o pronájem vozu má tedy otevřené dveře neustále.

Během nočního provozu je však přeci jen lepší dát o sobě a svých požadavcích předem vědět. V noci přeci jen vše probíhá trochu těžkopádněji, a pokud klient nechce zbytečně dlouho čekat při vyřizování potřebných formalit, měl by zavolat s dostatečným časovým předstihem.

Dobré vozy

Mezi další jednoznačné plusy Van2Go bezpochyby patří i kvalita pronajímaných vozidel. Ty jsou na skutečně vysoké úrovni. Velkou měrou se na tom podílí hlavně pravidelné servisní prohlídky. Svůj podíl na tom má i obměňování vozidel, která již mají najeto, za fungl nové modely.

About the author

Jan Neckář

Leave a Comment