Magazín

Potisk snadno změní oblečení k nepoznání

Koupit si dnes zcela originální oblečení je hodně náročné. Obvykle se člověk musí obrátit na osobního krejčího, což se samozřejmě prodraží.

Kdo však nechce příliš utrácet a nemá zájem o to vynikat až příliš, tomu obvykle bude stačit využít potisk textilu.

Každý má možnost se vyřádit

Každý se chce líbit, zvláště pak dámy. Pro ty je vlastní potisk na tričko jako dělaný, jelikož se každá žena může tak trochu stát módní návrhářkou. K tomuto účelu se používají grafické editory, které obvykle nabízejí poměrně široké množství funkcí, avšak jsou stále docela srozumitelné, a tudíž se velmi dobře ovládají.

Tímto způsobem je snadné si vytvořit krásný, a hlavně originální outfit za poměrně příjemné peníze. Rozhodně se nejedná o kdovíjak drahou záležitost, právě naopak. Za pár stovek může mít člověk doma potištěné tričko nebo třeba mikinu.

Skvělý dárek

Oblečení s originálním potiskem se hodí také jako skvělý dárek, který často dokáže potěšit více než kdejaká drahá věc. Do jistý míry se totiž vždy bude jednat o napůl profesionálně vyrobený a napůl amatérský produkt. Tvorba vhodného loga či nápisu je totiž vždy na zákazníkovi.

Potisk je možné umístit nejen na oblečení, ale třeba i na propagační či dárkové předměty. Takto je snadné obohatit například klíčenky, zapalovače nebo třeba odznaky. Běžně je možné si vytvořit například i hrnek s potiskem. I ten může být docela hezkým dárkem.

Domácí práce

Málokdo o tom ví, ale potisk je možné si udělat i doma. Z pochopitelných důvodů není reálné očekávat kdovíjak úžasné výsledky. K tomuto účelu stačí mít doma alespoň trochu moderní počítač, barevnou tiskárnu a chybět nesmí ani nažehlovací papír.

Na počítači se vyrobí v kreslícím softwaru vhodné logo, to se následně vytiskne na nažehlovací papír a poté obtiskne na oblečení.

Většinou je výsledek maximálně průměrný, ale někdy se domácí potisk docela povede. Jeho problém spočívá v tom, že moc dlouho nevydrží, alespoň ne v dobré kondici. Z toho důvodu je vždy lepší obrátit se na profesionály.

About the author

Jan Neckář

Leave a Comment