Magazín

Jaký dárek věnovat drahé polovičce jako důkaz lásky? Partnerským náramkem jí vyrazíte dech!

Zamilovaní lidé by pro sebe udělali cokoliv a stále si to dokazují. Pro zbožňovanou osůbku vymýšlejí nejrůznější překvapení a očekávají její nadšení. Pokud už vám docházejí nápady, věnujte protějšku partnerský náramek z drahých kamenů.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv partnerský náramek vyrobený z přírodních kamenů, budete spokojeni. Při jeho výběru se můžete řídit oblíbenou barvou, znamením zvěrokruhu nebo povahovými rysy milované osoby. Někomu se líbí šperk s černým achátem, jiný dá přednost růženínu a někoho potěší perlový náramek.

Lávový kámen a růženín tvoří harmonii

Když se podíváte na https://www.tiniana.cz/partnerske-naramky/, najdete tam dechberoucí kombinaci energií nabitého lávového kamene a něžného růženínu. Oba drahokamy spolu tvoří dokonalou symbiózu. Lávový kámen je jako stvořený pro zrozence Vah, ale i pro osůbky bojující s častou únavou. Díky jeho síle se odpoutáte od letargických stavů, získáte nadhled a životní radost. Růženín zesiluje vnímavost, kreativitu, empatii a odstraňuje citové blokády.

Achát s howlitem uhranou svou krásou

Pokud se vám líbí kombinace bílé a černé barvy, zamilujete si náramek s černým achátem a bílým howlitem. Síle achátu se ihned oddáte, protože budete odvážnější i tolerantnější, získáte sebedůvěru a duševní rovnováhu. Howlit vám navrátí do života harmonii, nebudete se vztekat kvůli maličkostem a naladíte se na vlnu pohody.

S hematitem všude oslníte

Partnerské náramky z hematitu jsou elegantní. Můžete je nosit do společnosti nebo každý den do práce. Nejvíce prospějí znamení Berana, Kozoroha a Štíra. Právě tito zrozenci mohou působit sebevědomým dojmem, nicméně jsou uvnitř citliví. Hematit jim propůjčí odvahu, vnitřní klid a životadárnou energii. Hematit je navíc ochrání před stresem, problémy se srdcem a oběhovým systémem, nespavostí a křečemi.

About the author

Jan Neckář

Leave a Comment