Magazín

Unikátní přípravek pro odstranění toxinů z těla

Důležitým krokem na cestě k optimálnímu zdraví a dlouhověkosti je zbavit organismus toxických látek. Každý z nás by si měl takovouto očistnou kůru čas od času dopřát. S námi se vám to může podařit. Jestliže hledáte přírodní antioxidanty napomáhající posílení imunity a celkové detoxikaci těla, jste na správné adrese.

Zabýváme se distribucí a prodejem doplňků stravy v podobě suché řasy s vysokým obsahem astaxanthinu, která dokáže proměnit obyčejný pokrm v superpotravinu. Astaxanthin patří mezi karotenoidy a je velice důležitý pro správnou funkci kardiovaskulárního systému, napomáhá ke zlepšení zraku a ke správné funkci mozku. V přírodě ho najdeme například v řasách, lososech, humrech, krevetách zbarvených do oranžova až červena v závislosti na množství tohoto karotenoidu. Výrobky s obsahem astaxanthinu jsou velice žádané a oblíbené pro svou nespornou účinnost.

Jak očista organismu s astaxanthinem funguje?

Působí v těle jako přírodní antioxidant a napomáhá odbourávat volné radikály. Je možné jej přidat do kterékoliv potraviny, a to ve velmi malém množství, a vytvořit si takto superpotravinyposkytující tělu tolik potřebné antioxidanty přírodního původu S jeho pomocí si můžete také připravit luxusní domácí omlazující krém. K tomu vám postačí obyčejný krém na pleť, jaký máte v oblibě, kapka olivového oleje a velmi malé množství řasy s astaxanthinem. Takto podomácku vyrobený přípravek vám bude sloužit jako skvělý krém proti vráskám. Astaxanthin napomáhá také ke snížení cholesterolu přírodní cestou. Správná funkce našeho těla závisí na mnoha faktorech. Mezi ty nejhorší bezesporu patří špatný životní styl v podobě stresu, nedostatku pohybu a nadměrné konzumace alkoholu a cigaret. S nápravou škod způsobených výše posanými faktory Vám svými antioxidačními vlastnostmi může pomoci právě astaxanthin.

Doplněk stravy nové generace

Užívání doplňku stravy v podobě astaxanthinu má pozitivní vliv na posílení imunity a taktéž pomáhá při zánětlivých a jiných neurologických onemocněních. Přidáním sušené řasy si například z jogurtů vytvořite účinné a chutné potraviny na snížení cholesterolu. Astaxanthin v podobě sušené řasy Haematococcus pluvialis je však možné užívat i zevně. Opravdu účinné krémy proti vráskám s přídavkem astaxanthinu vám poskytnou veškerou odpovídající péči o pleť. Vzhledem k prokázaným regeneračním účinkům omlazujících krémů s naší řasou se budete cítit a zároveň vypadat o několik let mladší.

 

About the author

Makawiel

Leave a Comment