Magazín

Přelivový bazén dokonale zapadne do prostředí jakékoliv zahrady

Written by Jan Neckář

Pokud plánujete proměnit část zahrady v soukromé koupaliště, s velkou pravděpodobností přemýšlíte nad tím, jakou variantu bazénu zvolit. Zajímat byste se měli nejen o velikost a tvar, ale obrovskou roli při výběru hrají i technické parametry a způsoby čištění. Velké oblíbenosti se po všech stránkách těší přelivový bazén, který vás nezklame ani vzhledem.

Svým provedením zaujme přelivový bazén hned na první pohled, protože vodní hladina sahá až po samotný okraj. Poměrně široké portfolio přelivových bazénů má český výrobce ALBIXON, který je představuje pod značkou ALBISTONE.

Bazén se zaoblenými hranami

V případě, že hledáte půvabný plastový bazén s napnutou hladinou, není nic jednoduššího než se poohlédnout právě po přelivovém provedení. Začlení se do jakéhokoliv prostoru, přirozeně zapadne do vaší zahrady a stane se její nedílnou součástí.

Vzhledem k tomu, že voda dosahuje až po okraj bazénu, využijete celé hloubky. Stejně tak vás nadchne i skutečnost, že se voda neodráží od okraje bazénu, a tím pádem nevznikají žádné vlny. Užijete si odpočinek a relaxaci na maximum.

Po celém obvodu se nachází záchytný žlábek, přes který se voda dostává do čisticího procesu, a potom se vrátí zpět do bazénu, a tím pádem se nemusíte obávat neustálého spotřebovávání vody. Přelivový žlábek je chráněn inovativní mřížkou, která elegantně doplňuje bazén jako takový.

Přelivové bazény jsou čisté

Jestliže investujete do nadčasového řešení v podobě přelivového bazénu, rozhodně nepřijdete zkrátka. Budete se po celou koupací sezónu těšit z čisté průzračné vody. Všechny nečistoty se totiž dostanou do přelivového žlábku a z něj následně do filtrace. Filtrační písek všechny malé částečky a nečistoty zachytí, a potom je voda vydezinfikovaná a navrácena zpět do bazénu.

Podívejte se na nabídku společnosti ALBIXON. Určitě najdete bazén, který vám bude vyhovovat ve všech směrech.

About the author

Jan Neckář