Magazín

Plastická chirurgie přemění vaše sny ve skutečnost

Written by Jan Neckář

Ne každému z nás dopřála příroda do vínku postavu snů. Pokud se tak nestalo, nemusíme smutnit, neboť problém týkající se našeho vzhledu není neřešitelný. Plastická chirurgie totiž napraví téměř vše, na co si vzpomeneme. Tím nejžádanějším jsou modelace prsů a odstranění vrásek.

Ženám vrátí sebevědomí

Modelace prsu Praha si poradí se zvětšením a zmenšením poprsí, dále s jeho modelací při asymetrii, s úpravou prsních dvorců, korekcí vpáčených bradavek atd. Můžete se tak rozloučit s malými, nadměrnými nebo povislými ňadry, kvůli nimž trpělo vaše sebevědomí. Zaměříme-li se na poptávané zvětšení neboli augmentaci prsů, nabízí se nám hned několik možností. V prvé řadě se patří zmínit, že tento zákrok lze provést nejenom ženám, jež jsou s velikostí svého poprsí nespokojeny, ale též těm, které chtějí svá ňadra omladit či po onkologických zákrocích.

Stále oblíbený silikon

Zvětšení poprsí se nejčastěji provádí pomocí kvalitních gelových silikonových implantátů od osvědčených evropských nebo amerických firem. Tyto implantáty mohou být vloženy z podprsní rýhy, což se řadí k nejběžnějším a nejvhodnějším postupům. Dalšími možnostmi vložení jsou z podpaží nebo z poloměsíčitého řezu kolem bradavky.

TIP:  Dokonalý úsměv za pár týdnů? Jde to s neviditelnými rovnátky zhotovenými na míru.

Facelift vás omladí až o desítku let

Odstranění vrásek Praha se provádí metodou facelift neboli vypnutí obličeje. Největší efekt je znát u žen starších 50 let, u nichž došlo k typickému poklesu tváře, obočí a ústních koutků. Během faceliftu je důležité dbát i na tzv. fixaci SMAS systému, jenž tvoří vrstva pod kůží. Pokud dojde k jejímu natažení, je dosaženo kýženého efektu, který navíc vydrží dlouhodobě. Nechcete-li se ihned pouštět do tohoto operativního zákroku, můžete nejprve využít i jiné metody vyhlazení vrásek. Jimi jsou aplikace botoxu, endoskopické zvednutí obočí či aplikace výplňového materiálu do tváří.

TIP: Toužíte po dokonalém úsměvu? Zkuste zubní fazety

About the author

Jan Neckář