Magazín

Školní batohy Stil mají styl

Výběr školního batohu či aktovky pro vašeho potomka rozhodně neuspěchejte. Špatně zvolený model jim může přispět ke špatnému držení těla, či přímo zdeformovat páteř. Na jaké parametry se při výběru zaměřit?

Mezi hlavní faktory při výběru školní batožiny patří věk a školákova tělesná konstituce. Začněme těmi nejmenšími, tedy prvňáčky. Ti se do školy většinou těší. Proto jim je vhodné školní tašku pořídit s patřičným předstihem, klidně už teď v červnu. Jednak jako rodič budete mít z čeho vybírat, ale především se váš potomek v patřičném předstihu bude moci cítit jako školák. Je otázka, jak dlouho mu toto nadšení vydrží.

Školní aktovka pro prvňáčka

Pro prvňáčky jsou vhodné školní aktovky. Školní aktovka pro prvňáčka by měla být lehká, ergonomická a velmi odolná. Vybavená nezbytnými reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí. Aktovky značky Stil navíc disponují 3D anatomickým zádovým panelem, systémem Air Flow a prodyšným polstrováním. Zapínají se na magnet, jsou voděodpudivé (dno s plastovými nožičkami je voděodolné) a k tomu jsou perfektně vnitřně uspořádány. Nechybí jim ani reflexní prvky a kapsa na lunch box. Tyto školní aktovky zkrátka jsou správnou volbou. Na trhu jsou navíc cenově výhodné sety skládající se z aktovky, penálu, boxu, zástěrky, peněženky a dalších školních potřeb vždy ve shodném designu.

Batohy pro starší děti

Jakmile dítko povyroste, nastane čas i na obměnu jeho školní batožiny. Při jejím výběru je klíčovým parametrem žákův věk. Po školních aktovkách tak následují školní batohy pro 1. stupeň. Ty z portfolia značky Stil jsou nejenom originální a designově zajímavé, ale také maximálně funkční. Školákova páteř je v tomto věku stále ve vývinu, školní batohy Stil tomu jsou maximálně přizpůsobeny. To samozřejmě platí i pro školní batohy pro 2. stupeň, tedy pro školáky, kteří mnohem více než funkci oceňují design výrobků, školní batohy nevyjímaje. Jsme si ale jisti, že značka Stil jejich očekávání rozhodně naplní.

About the author

Jan Neckář

Leave a Comment