Magazín

QNT iontové nápoje dodají tělu energii

Written by Jan Neckář

Iontové nápoje patří mezi velice oblíbené nápoje profesionálních i amatérských sportovců a dalších aktivních lidí. Iontové nápoje totiž pomáhají lépe zvládat sportovní aktivity. Mezi nejoblíbenější a nejúčinnější iontové nápoje se řadí zejména QNT iontové nápoje, za jejichž výrobou stojí společnost QNT, která patří mezi přední výrobce sportovní výživy a sportovních doplňků stravy.

Proč pít iontové nápoje?

QNT iontové nápoje obsahují směs jednoduchých cukrů a potřebných minerálních látek, díky čemuž dodávají tělu potřebný zdroj energie při sportovních aktivitách. Kromě energie dodají tělu také ztracené minerály a ionty, k jejichž ztrátě dochází během sportování či náročné fyzické činnosti. Ve své podstatě QNT iontové nápoje zabraňují vyčerpání organismu během tréninku. Nápomocny jsou také při zmírnění křečí při sportování.

Před i po tréninku

Po intových nápojích můžete sáhnout před, během i po náročném sportovním tréninku. QNT iontový nápoj se postará o doplnění důležitých látek dříve, než vašemu tělu dojdou, což povede k větším sportovním výkonům a vyšší vytrvalosti. Kromě toho jsou zásobárnou vitamínů, a to především vitamínů skupiny B a vitaminu C, který je účinným antioxidantem. Kromě toho iontové nápoje pomáhají udržovat normální hladinu cukru v krvi a zásobu glykogenu ve svalové hmotě.

Chutný nápoj

QNT iontové nápoje jsou vyráběny v několika příchutích, takže si je snadno oblíbíte. Ochutnat můžete například iontový nápoj s příchutí citronu, lesního ovoce či tropického ovoce. QNT iontové nápoje si můžete pořídit v pohodlí svého domova na českém e-shopu Insidefit.

V e-shopu Insidefit naleznete i další sortiment oblíbené značky QNT, jež budou mít pozitivní vliv na váš sportovní život. Vyzkoušet můžete například produkt QNT BCAA 8500, který zajistí vašemu tělu potřebný zdroj esenciálních aminokyselin valinu, leucinu a isoleucinu. Či můžete vyzkoušet proteinové tyčinky, které dodají tělu potřebný zdroj bílkovin atd.

 

About the author

Jan Neckář