Magazín

Jak urychlit růst vlasů Popis metod, které fungují

Trápí vás, že vám vlasy nejenom padají, ale také že nerostou? Je-li tomu tak, je několik metod, jak růst opět urychlit. Několik z nich si můžeme společně zmapovat. Podpořte růst vlasů třeba tak, že změníte svou životosprávu.

Možná tomu nebudete věřit, ale skutečně má vliv i to, co jíte. Když se podíváme na několik hlavních věcí, které by měl obsahovat váš jídelníček, jedná se především o:

· Zinek

· Železo

· Vitamín C

Nezapomínejte také na bílkoviny

I ty jsou důležité, jelikož jsou základní stavební jednotkou nejenom vašich svalů, ale najdete je také ve vašich vlasech. Bílkoviny můžete tělu dodat prostřednictvím speciálních produktů pro sportovce, ale lepší je čerpat je přírodní cestou – tedy opět z jídla. Bílé maso, luštěniny, nebo méně tučné mléčné výrobky. To je kombinace, která fungovala a vždy fungovat bude.

Získejte vlasy, které budou růst

Někdy se může stát, že vaše vlasy vypadají a už neporostou. Co dělat v takovém případě? Tedy když víte, že růst svých vlasů již neurychlíte? Obraťte se na lékaře. Je metoda, která může také pomoci. Je to transplantace vlasů, během které dojde k tomu, že vám jsou nastřeleny nové vlasy. Samozřejmě takové, které jsou zdravé a u kterých je velká pravděpodobnost toho, že se ujmou. I tudy vede cesta, jak zajistit, aby vám vlasy opět rostli. Moderní medicína zkrátka pokročila.

Stimulujte vlasovou pokožku

Jsou různé postupy, jak to zajistit. Existují například speciální vlasové aktivátory, které stačí pravidelně aplikovat právě ke kořínkům vašich vlasů. Stejně tak mohou pomoci i metody, které jsou založeny na stimulaci vlasové pokožky pomocí masáže. Hlavním cílem je to, aby se mnohem lépe prokrvovala. Tím dojde i k lepší distribuci živin, což se následně pozitivně projeví právě na tom, že vlasy začnou podstatně rychleji růst. V kombinaci se správným jídlem jeden z nejoblíbenějších postupů poslední doby.

 

About the author

Makawiel

Leave a Comment