Aura soma

Aura soma

Obsah

Aura Soma – léčba barvami

Aura SomaJedná se o metodu, která je syntézou působení kamenů, minerálů, energií rostlin a barevné terapie. Pomáhá harmonizovat duchovní, emocionální, mentální i fyzickou rovinu naší bytosti. Zastánci Aury somy http://www.aura-soma.cz/aura-soma.php věří, že fyzická nemoc je až poslední projev disharmonie, která se napřed projevovala na jemnějších úrovních. Na základě práce s lahvičkami se najde příčina problému a následně se „rozpustí“ negatviní emoce a posílí se pozitivní přístup člověka.

Barvené lahvičky Aura soma

Základem systému Aura soma a barevných lahviček je sada dvoubarevných lahviček Equilibrium, které jsou tvořeny dvěma částmi, olejem a vodou (v poměru 1:1). Emulze, která vznikne protřepáním obou částí, se nanáší přímo na tělo. Dalšími přípravky jsou barevné a voňavé energetické substance, tzv. Pomandery. Jejich hlavní funkcí je posílení a harmonizace aury, tedy zlepšení naší energetické ochrany. Třetím ze základních prostředků jsou Kvintesence. Dalšími produkty jsou Mořské a Motýlí Sluneční esence a další.

Jak to funguje

Člověk si za pomoci terapeuta Aura Soma lahvičku odpovídající danému problému nebo si sám vybere lahvičku, která ho nejvíc přitahuje. Používáním lahviček (nanášením na tělo nebo do své aury) si člověk začne uvědomovat věci, které ho vyvedly z rovnováhy. Lahvičky navíc dodají energii, abychom dokázali se s těmito věcmi vyrovnat, sebrali odvahu a problém vyřešili.

Léčení barvami

Barvy mají vliv na naši náladu, vitalitu, mohou posílit naši schopnost učení, mohou napomoci relaxaci nebo povzbudit chuť k jídlu, atd. Barvy působí na člověka na úrovni fyzické, psychické, ale i esoterické. Pokuď některou barvu vyloženě nesnášíme, často to právě naopak znamená, že bychom ji zoufale potřebovali více zahrnout do svého života (oblečení, byt, …).

About the author

Makawiel