Magazín

Pyramidy léčí už od nepaměti. Přineste si jednu domů

Written by Jan Neckář

Když se řekne slovo „pyramidy“, lidé si vybaví pyramidy v Gíze nebo jiné zajímavé egyptské pyramidy, které se označují za jeden div světa. Málokdo ví, jak takové pyramidy vznikly. Bohužel se neví, kdy byl první základní kámen tak skvostné stavby, jakou pyramida je, položen. Pyramidy jsou dodnes protkány a otkány různými pověstmi, bájemi, mýty a zvláštnostmi, většina z nás však nerozezná, kde je pravda. Abychom zlepšili naše znalosti, prozraďme si dvě fakta, která se s pyramidami pojí.

Prvním zajímavým faktem je, že pyramidy jsou hrobkami faraonů, o čemž se však povídá v každém kvalitně zpracovaném dokumentárním či hollywoodském filmu s mumiemi. Málokdo však ví, že se v pyramidách skrývá takzvaná pyramidální energie, která na člověka působí až magicky.

Pyramida je tvořena duší, tělem a duchem

Každá pyramida je tvořena z věcí, z jakých je tvořen člověk, tedy duší, duchem a tělem (hmotou). Možná proto tak blahodárně působí na lidský organismus. Pyramidální energie se podle odborníků skrývá uvnitř každé pyramidy, neproniká ven. Podle dostupných energií je pyramidální energie sloučeninou vesmírné a zemské energie, které však společně žijí v rovnováze a harmonii.

Díky pyramidální energii probíhá v pyramidách jakýsi ozdravný proces, který dokáže člověka zbavit neduhů, bolestí, stresu a nahromaděného napětí. Právě proto se pyramidám říká „léčivé pyramidy„.

Pořiďte si pyramidu domů

Jestli toužíte vyzkoušet pyramidální energii, která se považuje za léčivou, doporučujeme investovat do meditačních pyramid, které si můžete koupit domů. Označením „léčivá“ se však nenechte zmást, je to spíše psychického rázu. Meditační pyramidy představují místo či prostor, kde člověk může odpočívat, trávit svůj čas, kde může zpomalit, meditovat nebo si číst či studovat, aniž by byl čímkoli, kýmkoli a jakkoli rušen.

About the author

Jan Neckář