Magazín

Fotogrammetrie za super ceny

Written by Jan Neckář

Poptáváte partnerskou geodetickou firmu, která by pro vás mohla zařídit sběr geodetických dat pomocí fotogrammetrie? Pak pro vás máme dobrý tip. Plzeňská geodetická kancelář Visionplan nabízí nejen klasické geodetické služby, jako je třeba vyhotovení geometrického plánu, rozdělení pozemku nebo zápis do katastru nemovitostí, ale pro firmy také laserové skenování nebo možnost fotogrammetrie. Tu navíc za bezkonkurenční cenu, bereme-li v potaz, že se jedná o super moderní technologii.

Co to vlastně je? Fotogrammetrie sbírá geodetická data letecky, a to s pomocí bezpilotních přístrojů. Jinými slovy geodet nesedí ve stíhačce, ze které by si území či pozemek fotografoval a měřil, ale naopak řídí letecký přístroj na dálku, s pomocí kterého vzniká takzvaná ortofotomapa nebo 3D mračno bodů.

Pokud byste měli zájem využít služeb fotogrammetrie za super ceny, neváhejte kontaktovat Visionplan. Pro zájemce si firma přichystala možnost úvodní bezplatné konzultace, v rámci které se dozvíte vše, co potřebujete. Specialista z geodetické firmy vám zároveň poradí, jaké nejlepší řešení v poměru cena/výkon se hodí pro vaši situaci.

About the author

Jan Neckář