Magazín

I v domácích podmínkách si můžete skvěle zacvičit. Stačí jen vsadit na správné vybavení

V posledních letech se domácí cvičení stává stále populárnější variantou nenáročného utužení našich těl i myslí. Mnoho z vás si možná říká, že bez návštěvy fitness centra se nedají svaly pořádně zatížit. Tento častý omyl moc rádi vyvrátíme, protože dnes už si lze pořídit opravdu solidní pomůcky za pěkné ceny, díky čemuž dosáhnete kýžených výsledků i doma.

Co vám nesmí chybět?

Jedním ze základních kusů vybavení pro získání fyzické kondice a spálení tuků je rozhodně švihadlo. Tato levná, avšak účinná záležitost vám rozhodně nesmí chybět. Zvládnete se díky němu rozehřát před cvičením či jej použít jako pomůcku k samotnému kardio tréninku. Ten přináší benefity v podobě zpevnění svalstva, vyplavení endorfinů, zvýšení výdrže a zlepšení činnosti srdce.

Hitem posledních let se staly také odporové gumy. Ty se vyrábí v mnoha délkách i úrovních odporu, tudíž s nimi lze zacílit na opravdu každou svalovou partii. Kratší gumy jsou vhodné na procvičení nohou, hýždí a lýtek, zatímco ty delší zase na horní partie. Podívejte se na videa různých cviků na internetu a ihned pochopíte, jak nekonečné jsou možnosti této vychytávky.

Šikovným prostředkem jsou i gymnastické míče. Při jejich správném používání zvládnete skvěle protáhnout celé své tělo a předejdete nejrůznějším běžným bolestem způsobeným neustálým sezením.

Doručení až k vám domů

Velký výběr kvalitního a cenově přijatelného fitness vybavení najdete na internetových stránkách john-king.cz. Snadno si vyberete vše potřebné, objednáte a následně si to vyzvednete u vašich dveří. Hlavně nezapomeňte na fakt, že naprostým základem spokojeného života je pravidelná péče o vaše zdraví. Není to o přehnaných výkonech, nýbrž o dlouhodobé poctivosti a pravidelnosti.

About the author

Jan Neckář