Jinamedicina.cz - novinky


Magazín

Jak urychlit růst vlasů Popis metod, které fungují

29.11.2017 20:33:41

Trápí vás, že vám vlasy nejenom padají, ale také že nerostou? Je-li tomu tak, je několik metod, jak růst opět urychlit. Několik z nich si můžeme společně zmapovat. Podpořte růst vlasů třeba tak, že změníte svou životosprávu. Možná tomu nebudete věřit, ale skutečně má vliv i to, co jíte. Když se podíváme na několik hlavních věcí, které by měl obsahovat váš jídelníček, jedná se především o:

Už jste si počítali své BMI

22.11.2017 22:58:09

Každý chce vědět, jak na tom je. K tomu, abyste zjistili, jak si stojí vaše tělo a celková hmotnost, slouží Body mass index jednoduše nazvaný BMI. Je ukazatelem optimální nebo naopak nevhodné váhy. Vypočítejte si vaše BMI.

Jakou roli hraje slinivka břišní při obezitě

18.11.2017 01:20:30

Příčinou obezity nemusí být v každém případě jen nadměrný příjem cukru. Za vyšší hmotností může stát i například špatně fungující slinivka břišní. Jak to poznat?

Proteinový shake s Reishi: Zhubněte snadno a rychle

12.10.2017 15:58:05

Nadváha rozhodně není nic dobrého. Pokud jí trpíte i vy, může být příčinou nejrůznějších onemocnění.  Vysoký tlak, cukrovka nebo porucha srdce poté nevěstí nic dobrého. Lepší je těmto nemocem předcházet a zhubnout. Jak na to?

Bojujte proti podzimní únavě pomocí drahokamů

21.08.2017 10:44:34

Byť nás ještě stále sluneční paprsky hřejí a vysoké teploty lákají k vodě, podzim se neodvratně blíží. Ke změně ročního období se váže podzimní únava. Stav těla i mysli, díky němuž nemáte chuť ani energii cokoliv podnikat, z posledních sil plníte své povinnosti, avšak v myšlenkách se vidíte spíš zahrabaní hluboko pod peřinou po celé dny. Jak toto nepříjemné rozpoložení zažehnat a užít si krásu sezóny plné barev? Vsaďte na moc drahokamů!

Rostou vám vlasy pomalu Pomocí našich tipů vše urychlíte

17.08.2017 17:54:52

Vlasy rostou každému člověku jinak. Je to zcela přirozené. Když se ale najde osoba, které rostou extrémně pomalu, a ještě k tomu začnou padat, může to být problém. Naštěstí nejde o problém, který by neměl řešení. Podívejte se s námi na tipy, jakzrychlíte růst vlasů. A to hlavně z důvodu, aby i vaše hlava byla s ohledem na krásu skutečně dokonalá. A to pochopitelně v jakémkoliv věku.

Tipy na tři skvělé diety, které vám pomohou účinně zhubnout

02.08.2017 13:35:02

Je velmi těžké nalézt správnou dietu, která by neměla za následek jojo efekt a byla opravdu účinná. Vybrali jsme tři diety, které se setkávají s velkou oblibou – Dukanovu dietu, Cambridge dietu a Proteinovou dietu. Proč je vhodné vyzkoušet zrovna je? Pomohou vám zhubnout, nenásleduje po nich jojo efekt a neublíží vašemu zdraví.

Unikátní přípravek pro odstranění toxinů z těla

04.04.2017 18:04:47

Důležitým krokem na cestě k optimálnímu zdraví a dlouhověkosti je zbavit organismus toxických látek. Každý z nás by si měl takovouto očistnou kůru čas od času dopřát. S námi se vám to může podařit. Jestliže hledáte přírodní antioxidanty napomáhající posílení imunity a celkové detoxikaci těla, jste na správné adrese. Zabýváme se distribucí a prodejem doplňků stravy v podobě suché řasy s vysokým obsahem astaxanthinu, která dokáže proměnit obyčejný pokrm v superpotravinuAstaxanthin patří mezi karotenoidy a je velice důležitý pro správnou funkci kardiovaskulárního systému, napomáhá ke zlepšení zraku a ke správné funkci mozku. V přírodě ho najdeme například v řasách, lososech, humrech, krevetách zbarvených do oranžova až červena v závislosti na množství tohoto karotenoidu. Výrobky s obsahem astaxanthinu jsou velice žádané a oblíbené pro svou nespornou účinnost.

Ve stáří se může objevit řada zdravotních problémů. Jak je řešit

27.01.2017 19:11:32

Je to především stáří, které je spojeno s tím, že se mohou objevit četné zdravotní problémy, které v mladším věku zkrátka a jednoduše neexistovaly. A s tím souvisí často i nutnost začít je řešit. Podívejme se společně na to, jaké problémy se mohou objevit, stejně jako na to, jak je eliminovat. Nic neobvyklého nejsou především problémy spojené s pohybovým aparátem. To může být spojeno s:

Jak pomoci ochablým a vypadávajícím vlasům

22.08.2016 17:57:20

Nacházíte při vyčesávání ve svém hřebenu spoustu vlasů? Rozhodně nejste výjimkou. Spousta lidí dnes bojuje s nepříjemným vypadáváním vlasů. Je ale rozdíl, zda jde o přirozené vypadávání vlasů, kdy můžete za den přijít o cca 20-50 vlasů, nebo vypadávání nadměrné. Zatímco přirozené vypadávání znamená, že se obnovuje vlasový porost, protože i vlasy mají svůj růstový cyklus, příliš velké vypadávání může značit i nějakou nemoc. Jak se s vypadáváním vlasů vypořádat?

1 2 3 4 5  .. 6  |  následující


Partneři: Zdravá výživa - počtení pro zdraví | Hemoxin - účinný na hemeroidy | Zbavte se depresí a úzkostí | Kosmetika online | Vitamíny a minerály od Stanley Bradleyho - Najít cestu k vysněné postavě na našem webu cviceniprozeny.eu. Možnost cvičení až 7 dní zdarma.