Jinamedicina.cz - novinky


Magazín

CO JE KYSELINA HYALURONOVÁ

23.02.2018 22:59:13

Kyselina hyaluronová (KH) zastává v našem těle důlěžitou funkci - váže vlhkost. Dokáže nasát vodu o objemu až tisíckrát větším než je její samotná hmotnost. Díky tomu funguje jako mazivohydratujechrání naše tělo zevnitř i zvenčí.

Naučte se snídat zdravě bez dlouhého chystání jídla

15.02.2018 00:26:41

Snídáte? Je spousta lidí, kteří snídani úplně vynechávají. Tvrdí, že je zbytečná, mohou se přece najíst až ve škole nebo v práci. Navíc tím ušetří čas, který by museli věnovat přípravě jídla. To jsou ale jen výmluvy. Dobrá snídaně nemusí být náročná na přípravu, nebo si ji můžete nachystat den předem.

Jak se zbavit ekzému s pomocí celostní a čínské medicíny

06.02.2018 18:01:46

Potýkáte se již delší dobu s ekzémem a rádi byste se jej zbavili? Žádná léčba vám prozatím proti tomuto onemocnění nepomohla a vy tak začínáte být zoufalí? Zjistěte, jak vlastně ekzém vzniká a jak k jeho léčbě přistupuje celostní a čínská medicína.

Zdravé stravování – klíč ke zdraví

01.02.2018 15:16:14

O tom, že bychom se měli zdravě stravovat a celkově žít zdravým životním stylem slyšíme ze všech stran. Až se z toho pomalu stává klišé. Tento důležitý apel by však rozhodně neměl zapadnout do kategorie zlehčování a sarkasmu.

Jak urychlit růst vlasů Popis metod, které fungují

29.11.2017 20:33:41

Trápí vás, že vám vlasy nejenom padají, ale také že nerostou? Je-li tomu tak, je několik metod, jak růst opět urychlit. Několik z nich si můžeme společně zmapovat. Podpořte růst vlasů třeba tak, že změníte svou životosprávu. Možná tomu nebudete věřit, ale skutečně má vliv i to, co jíte. Když se podíváme na několik hlavních věcí, které by měl obsahovat váš jídelníček, jedná se především o:

Už jste si počítali své BMI

22.11.2017 22:58:09

Každý chce vědět, jak na tom je. K tomu, abyste zjistili, jak si stojí vaše tělo a celková hmotnost, slouží Body mass index jednoduše nazvaný BMI. Je ukazatelem optimální nebo naopak nevhodné váhy. Vypočítejte si vaše BMI.

Jakou roli hraje slinivka břišní při obezitě

18.11.2017 01:20:30

Příčinou obezity nemusí být v každém případě jen nadměrný příjem cukru. Za vyšší hmotností může stát i například špatně fungující slinivka břišní. Jak to poznat?

Proteinový shake s Reishi: Zhubněte snadno a rychle

12.10.2017 15:58:05

Nadváha rozhodně není nic dobrého. Pokud jí trpíte i vy, může být příčinou nejrůznějších onemocnění.  Vysoký tlak, cukrovka nebo porucha srdce poté nevěstí nic dobrého. Lepší je těmto nemocem předcházet a zhubnout. Jak na to?

Bojujte proti podzimní únavě pomocí drahokamů

21.08.2017 10:44:34

Byť nás ještě stále sluneční paprsky hřejí a vysoké teploty lákají k vodě, podzim se neodvratně blíží. Ke změně ročního období se váže podzimní únava. Stav těla i mysli, díky němuž nemáte chuť ani energii cokoliv podnikat, z posledních sil plníte své povinnosti, avšak v myšlenkách se vidíte spíš zahrabaní hluboko pod peřinou po celé dny. Jak toto nepříjemné rozpoložení zažehnat a užít si krásu sezóny plné barev? Vsaďte na moc drahokamů!

Rostou vám vlasy pomalu Pomocí našich tipů vše urychlíte

17.08.2017 17:54:52

Vlasy rostou každému člověku jinak. Je to zcela přirozené. Když se ale najde osoba, které rostou extrémně pomalu, a ještě k tomu začnou padat, může to být problém. Naštěstí nejde o problém, který by neměl řešení. Podívejte se s námi na tipy, jakzrychlíte růst vlasů. A to hlavně z důvodu, aby i vaše hlava byla s ohledem na krásu skutečně dokonalá. A to pochopitelně v jakémkoliv věku.

1 2 3 4 5  .. 6  |  následující


Partneři: Zdravá výživa - počtení pro zdraví | Hemoxin - účinný na hemeroidy | Zbavte se depresí a úzkostí | Kosmetika online | Vitamíny a minerály od Stanley Bradleyho - Najít cestu k vysněné postavě na našem webu cviceniprozeny.eu. Možnost cvičení až 7 dní zdarma.